Jsme tu pro Vás od roku 1993

nghdfn

Veškeré aktivity naší tiskárny se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů a kvalitu výroby. S ohledem na Vaše požadavky vyrábíme produkty rychle, kvalitně a podle přání.


Jsme tiskárna středního typu s kořeny našeho vzniku, které sahají až do roku 1993. Pracujeme s moderní předtiskovou, tiskovou a dokončovací technikou. K našim zákazníkům patří velké i malé firmy, vydavatelství, reklamní agentury, města, obce, copy centra, papírnictví i jednotlivci.

Celý provoz je soustředěn v místě, které je známé svou tiskařskou tradicí nedaleko Prahy v blízkosti soutoku Vltavy a Sázavy.

Jsme připraveni Vám vyjít maximálně vstříc a naplnit tak hlavní cíl firmy. Tím jsou kvalitní, spolehlivé služby od grafiky přes tisk po dokončovací práce i samotnou dopravu.
Rádi se domluvíme, vyrobíme a dodáme zakázku tak, aby jste Vy, náš zákazník byl plně spokojen a rád se vracel.

Specializujeme se na tisk hracích karet a stolních deskových her. Dále je naší doménou digitální tisk od jednoho kusu až po velké zakázky. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám zákazníka, nabízíme kreativní přístup a odborná pomoc se zpracováním je pro nás samozřejmostí.

Další technologii tisku, kterou nabízíme je ofsetový tisk, a s tím spojené knihařské a dokončovací práce. Grafické zkušenosti nabízíme nejen při zpracování zakázek pro tisk, ale i pro Vaši kreativitu a speciální nápady. Zajišťujeme i originální kresby na zakázku.

Neváhejte nás kontaktovat v případě poptávky či jakéhokoliv dotazu spojeného s našimi nabízenými službami. Rádi a brzy odpovíme.

 

 

 

ABone Praha

Výroba:
Vltavská 219
252 07 Štěchovice

 

Korespondenční adresa, 

sídlo firmy a pražská kancelář:

ABone Praha, s.r.o.
Otradovická 21, Praha 4
www.abone.cz

 

+420 604 626 663